
Потапящ настолен циркуляр Daewoo DAMS255CS 1800W 255х30мм
Потапящ настолен циркуляр Daewoo DAMS255CS с мощност 1800W и размер на диска 255х30мм. Има интегриран лазерен водач, който осигурява прецизно рязане. Оборудван е с торбичка за събиране на прах и се доставя със скоба за лесно закрепване на нарязания материал.
Електрическият циркуляр е с ергономична D-образна дръжка и двойна скала за скосяване за по-прецизна настройка и регулиране на ъгъла на накланяне на главата.
- Мощност: 1800 W
- Скорост на празен ход: 5000 об./мин.
- Външен диаметър на диска: 255 мм
- Вътрешен диаметър на диска: 30 мм
- Дебелина на диска: 3 мм
- Брой зъби на диска: 48
- Максимален капацитет на рязане при ъгъл 0°x90° (ВхШ): 72 х 135 мм
- Максимален капацитет на рязане при ъгъл 0°x45° (ВхШ): 40 x 135 мм
- Максимален капацитет на рязане при ъгъл 45°x90° (ВхШ): 72 x 95 мм
- Максимален капацитет на рязане при ъгъл 45°x45° (ВхШ): 40 x 95 мм
В Praktis се стараем да даваме пълна и коректна информация за всички наши продукти, под формата на текст, снимки или видео. Възможните разминавания, като липса на аксесоари, различни характеристики или цени, са вследствие на промени от доставчика, за които не сме получили навременно уведомление.
Подобни продукти
Абонирайте се за нашите специални предложения:
В Практис ще откриеш страхотни предложения и може да си първият, който научава за нашите промоции като се запишеш за нашия електронен бюлетин.



