
Изолирбанд Magus Flex PRO-180 бял 20м x 19мм
MagusFlex PRO-180 е електроизолационна лента на Magus™ с професионално качество и дебелина 180 микрона (0.180 мм). Може да се използва при температури: от -18°С до +105°С.
За обща и професионална употреба. Да се използва за изолиране за напрежения до 600V. Диелектрична якост 45 kV/mm. Лепи силно и има отлична механична устойчивост и разтегливост.
Отличен за употреба при ниски температури и слънчева светлина. Удължение преди скъсване: 200%. Има RoHS, материалът е UL-listed, CSA. Не поддържа горенето.
- Дебелина: 180 микрона
- Размер: 20м х 19мм
- Цвят: бял
- Температурен диапазон на употреба: от -18°C до +105°C
- Диелектрична якост 45 kV / mm
- Oтлична механична устойчивост
- Устойчив на студ и слънчева светлина
- Удължение преди скъсване: 200%
- Има RoHS
- Не поддържа горенето
- Тегло: 0.0800 кг
В Praktis се стараем да даваме пълна и коректна информация за всички наши продукти, под формата на текст, снимки или видео. Възможните разминавания, като липса на аксесоари, различни характеристики или цени, са вследствие на промени от доставчика, за които не сме получили навременно уведомление.
Подобни продукти
Абонирайте се за нашите специални предложения:
В Практис ще откриеш страхотни предложения и може да си първият, който научава за нашите промоции като се запишеш за нашия електронен бюлетин.








