
Ароматизатор за защита на вълна и тъкани Sweet home Profumo di Pulito
- Тип: закачалка
- Дълготрайно действие
- Със специална формула за защита на тъканите от влага и неприятни миризми
- Не оставя петна или следи
- 12 броя в опаковка
- Тегло: 0.0300 кг
Ароматизатор за защита на вълна и тъкани Sweet home Profumo di Pulito
Практичен и изключително ефективен ароматизатор за гардероб, създаден за защита на дрехите от влага, неприятни миризми и външно влияние, като същевременно оставя свеж, чист и деликатен аромат.
Ароматът Profumo di Pulito носи усещане за чисти, току-що изпрани дрехи — лек, свеж и ненатрапчив, идеален за гардероби, чекмеджета, кутии за съхранение или шкафове.
Формулата Proteggi Lana e Tessuti е разработена специално за защита на тъканите по време на съхранение, като предпазва вълната от влага и нежелани миризми, без да оставя петна или следи.
- Тип: закачалка
- Дълготрайно действие
- Със специална формула за защита на дрехите от влага и неприятни миризми
- Не оставя петна или следи
- 12 броя в опаковка
- Тегло: 0.0300 кг
В Praktis се стараем да даваме пълна и коректна информация за всички наши продукти, под формата на текст, снимки или видео. Възможните разминавания, като липса на аксесоари, различни характеристики или цени, са вследствие на промени от доставчика, за които не сме получили навременно уведомление.
Подобни продукти
Абонирайте се за нашите специални предложения:
В Практис ще откриеш страхотни предложения и може да си първият, който научава за нашите промоции като се запишеш за нашия електронен бюлетин.






